Cuma , 8 Aralık 2023
Ana Sayfa > MAKALELER > Mailstore > E-Posta Arşivleme İşleminin Standartları
Safetica

E-Posta Arşivleme İşleminin Standartları

Esnek Arşivleme

MailStore Server, hangi e-posta altyapısını kullanırsanız kullanın e-postalarınızı arşivlemenize olanak sağlar. Böylece, şimdi ve gelecek için işletmenize optimum esnekliği güvenceye alır. Arşivleme işlemleri esnasında e-mail sisteminizde herhangi bir değişikliğe yol açmaz ve yönetimsel erişimlere gerek duymazsınız.

Entegre Depolama Teknolojisi

MailStore Server temeli, büyük miktardaki verileri hem verimli hem de güvenli bir şekilde yönetebilen tam entegre bir depolama teknolojisinden oluşur. Harici bir veritabanı yönetim sistemine gereksinim duymaz ve kurulum tamamlanır tamamlanmaz kullanıma hazır durumdadır.

Hızlı Arama Erişimi

Kullanıcılar, bazı yöntemleri (Microsoft Outlook ve Web Erişim entegrasyonları gibi) kullanarak arşivlerine erişebilir ve çok güçlü olan tam metin arama özelliğiyle e-postaları üzerinde arama işlemi yapabilir. Benzer klasör yapısı ile erişim de mümkündür.

Uyumluluk Özellikleri

MailStore Server’ın anlaşılabilir teknoloji konsepti ile işletmelere günden güne artan uyumluluk gereksinimlerini karşılama konusunda yardımcı olur ve ayrıca e-Discovery senaryolarına destek sağlar. MailStore Server e-postaları tam ve yetkisiz erişimlere engel olacak arşivleyerek zamanlı birdenbire oluşabilecek acil talepler karşısında kolayca bulunarak yetkililere sunulması konusunda da kolaylık sağlar.

 

Kaynak: https://www.mailstore.com/en/

Yeni Makale

İşletmenizin Neden Otomatik Yedekleme Test Planına İhtiyacı Var?

Manuel Yedekleme Testinin Tuzakları  Yedeklemelerinizi manuel olarak test etmenin geleneksel yöntemi, zaman alıcı olmanın ötesinde, …