takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Actfax

Actfax – Elektronik Faks Sistemi Bölüm 1

Actfax sisteminize gelen ve giden her faksın elektronik ortamda olmasını sağlayan bir yazılımdır. Bu yazılım temel olarak ağ ortamına gelen tüm faksların, elektronik ortama aktarılarak ilgili kişiye iletilmesini sağlar. Aynı zamanda sisteme gelen tüm faksların e-posta olarak kişilere ulaşmasını da sağlar. Belirli bir zamanda göndermek istediğiniz verileri elektronik faks yazılımı sizin belirlediğiniz saat ve tarihte toplu olarak gönderir. Oldukça kısa süre içerisinde mutabakat gönderimler yapabilirsiniz.

Bir firma için oldukça kullanışlı bir faks yazılımı olan bu yazılım sayesinde size gelen ve gönderilmiş olan verilerinizi aylık veya haftalık olarak arşivleyebilir, çıktı almadan üzerlerinde değişiklik yaparak geri gönderebilirsiniz. Elektronik faks gönderme işlemlerinizi gerçekleştirirken firmanızın kaşesini ya da imzasını verilerinize ekleyebilirsiniz. PDF ya da TXT dosyalarınızı otomatik olarak gönderebilirsiniz. Bu faks programı Windows 8 dahil tüm işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışır.

Veri gönderebilmek için kullanacağınız bu yazılımı hali hazırda kullanıyor olduğunuz muhasebe, ARP, CRM gibi yazılımlara kolaylıkla entegre edebilirsiniz. Şirketinizde hangi kullanıcının kaç tane veri gönderdiğini tam raporlama sistemi sayesinde istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Kullanıcı kısıtlaması özelliği sayesinde, istemediğiniz kişilere programla ile sınırlı yetkiler verebilirsiniz. Belirlediğiniz verileri istemediğiniz kişilerin görmesini engelleyebilirsiniz ya da departmanınızda bulunan kişilerin kimlere veri göndereceğini siz belirleyebilirsiniz.

Yazılım bilinen tüm faks modemlerini desteklediği için yazılımı kullanabilmek için yeni bir modem almanıza gerek kalmaz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kapalı
Kapalı