takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Actfax

Actfax ile Tüm Fakslarınızı Elektronik Ortamda Görüntüleyin

Günümüzde firmalar arası haberleşmede genellikle elektronik posta yöntemlerine ağırlık verilse de geleneksel yöntem olan fakslar da halen düzenli biçimde kullanılmaktadır. Bu durumda belgelerin fiziksel olarak saklanması yerine elektronik ortamda tutulması kısa ve uzun vadede pek çok avantajın elde edilebilmesini sağlayacaktır. Actfax programı ile birlikte tüm faks yazışmaları otomatik olarak dijital ortama aktarılmakta ve böylece gerek depolama gerekse gönderim açısından büyük kolaylık sağlanmaktadır.

Elektronik faksın sağladığı avantaj yalnızca gönderim ve alımla sınırlı kalmamaktadır. Zaman ayarlı toplu gönderimlerin yapılması, belgelerin gün, hafta veya aylara bölerek düzenli biçimde arşivlenebilmesi, PDF ve TXT dosyalarınızın otomatik olarak fakslanabilmesi ve mutabakat gönderimlerinin kısa zaman zarfında yapılabilmesi gibi yenilikler de bu üstün yazılım sayesinde mümkün olabilmektedir.

Genel olarak sektörde kullanılan pek çok faks programı bulunsa da, sağladığı gelişmiş imkânlar, basit ara yüz ve uzun kullanım ömrü sebebi ile bu yazılım benzerlerinden ayrılarak ilgi toplamaktadır. Faks yazılımı çeşitleri arasında incelendiğinde bu denli talep ve takdir gören bir ürünün gelecekte de sorunsuz biçimde kullanılmaya devam edileceği açıkça görülebilmektedir.

Faks alma ve faks gönderme konusunda şirket personeli ve yöneticilerinin rahatlıkla faydalanabileceği program sıkça yayınlanan güncellemeler ile her geçen gün daha efektif bile hale dönüşmekte ve bu da kullanıcı nezdinde duyulan memnuniyet düzeyini arttırmaktadır.

Review Overview

User Rating: 4.85 ( 1 votes)
Etiketler
Daha Fazla Göster

Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kapalı
Kapalı