takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
DocsvaultMAKALELER

DocsVault Doküman Yönetim Sistemi’nde Dosyalama Alanı Oluşturma (Klasör İzleme)

Dosyaları DocsVault Doküman Yönetim Sistemi’ne Aktarma;

Windows ortamında bulunan dosyaları DocsVault Doküman Yönetim Sistemi’ne aktarmak için, birden çok yöntem kullanabilirsiniz. Sizlere beş yöntem olarak belirtmiştim. Dosyalama alanı da bu beş yönteme ek bir yöntem diyebiliriz.

Dosyalama Alanı özelliği ile kolay ve hızlıca DocsVault Doküman Yönetim Sistemi’ne dosya aktarabiliriz. İşlem adımlarını bir örnekle inceleyelim. Örneğimizde ActiveFax aracılığı ile gelen faksları kullanıcı kontrol ederek DocsVault Doküman Yönetim Sistemi’ne aktarsın.

  • Menü seçeneklerinden “Dosyalama Alanı” seçilir.

DosyalamaAlanı

  • Açılan pencerenin sağ üst köşesindeki “Yeni” butonu ile ”Yeni Yerel İzleme Klasörü Ekle” seçeneği seçilir.

DosyalamaAlanıEkle

  • Açılan pencereden DocsVault’a aktarılacak yerel izleme klasör yolu ve bilgileri tanımlanır.

DosyalamaYolu

  • Sonrasında “Yerel İzleme Klasörleri” altında yer alan yeni eklediğimiz klasör seçilerek, dosyalama alanından dosya & dosyaları seçip aktarım yapacağımız alanda seçilerek DocsVault Doküman Yönetim Sistemi’ne “İçe Aktar” aktarabiliriz.

iceaktarım

Etiketler
Daha Fazla Göster

Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kapalı
Kapalı