takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
DocsvaultMAKALELER

DocsVault Doküman Yönetim Sistemi’nde Klasör Şablonu Oluşturma

DocsVault Doküman Yönetim Sistemi’nde Klasör Şablonu oluşturma;

Klasör şablonu özelliği ile sürekli tekrar eden klasör hiyerarşinizi bir defaya mahsus oluşturup, ihtiyaç halinde birçok kez kullanabilirsiniz.

Bu işlemi birkaç adımda gerçekleştirebiliriz; “Araçlar”, “Şablonlar”, “Klasör” seçenekleri ile açılan pencereden şablon klasörler tanımlayabiliriz.

menusecenekleri

Menü seçenekleri ile açılan pencerenin sağ menüsünden “Klasör Şablonu” seçilerek, pencerenin altındaki “Yeni” butonu ile yeni bir klasör şablonu tasarımı için pencere açılır.

adım1

Klasör şablonu penceresinden detaylı ayarlar yaparak işlemi sonlandırabiliriz.

adım2

Tasarladığımız şablonu kullanmak için, işlem yapacağımız dolap yada klasör içinde boş bir alanda sağ tık ile açılan menüden “Yeni” ardından “Yeni Klasör” seçilir.

adım3

Açılan Yeni Klasör penceresinden, “Şablon Klasörlerden” seçildiğinde tanımladığımız şablon klasörlerin listeni burada görebiliriz. Bu listeden işlem yapmak istediğimizi seçeriz.

adım4

İşlem yapacağımız şablon da seçildikten sonra klasör adı ve istenirse tanımlaması yapılarak klasör oluşturulur.

adım5

Kontrol etmek istersek, DocsVault’ta yeni oluşturduğumuz dolabın içeriğine göz atabiliriz.

adım6

Yaptığımız uygulamada; her yıl yada projede ay klasörleri oluşturmak yerine, bir defaya mahsus oluşturduk. İhtiyaç halinde yeni bir isim ile klasör şablonumuzu kullanabiliriz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kapalı
Kapalı