takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Docsvault

Docsvault PDF Editörü

Dijital ortamda bulunan dokümanlarımız Word, Excel, Powerpoint vb. ile oluşturulmuş birer doküman ise rahatlıkla üzerinde değişiklik yapabiliyoruz. Ancak pdf formatında olan dosyalarımızı maalesef düzenleyemiyoruz.

Docsvault doküman arşivleme yazılımı bizlere, .pdf uzantılı dosyalarımıza da müdahale edebilme olanağı tanıyor. Dijital ortamda oluşturulan tüm pdf dokümanlarımızı istediğimiz şekilde düzenleyebiliyoruz. Gelin hep birlikte bu PDF editörünün yeteneklerini inceleyelim.

dv1

Statik Dinamik Damgalar Ekleme:

dv2

dv3

Şirketinize ait kaşe, dijital imza benzeri dinamik, İncelendi-Onaylandı benzeri statik olan tüm damgaları pdf dokümanımıza ekleyebiliyoruz.

Metin Ekleme – Çıkarma :

Adından da anlaşılacağı üzere herhangi bir pdf dokümanımıza metin ekleyip çıkarabiliyoruz.

PDF Bölme – Birleştirme:

Bölme – Birleştirme özelliğimiz sayesinde, içerisinde çok fazla sayfa bulunan pdf’lerimizi istediğimiz şekilde bölüp 2 farklı pdf haline getirebiliyor ya da 2 farklı pdf’i birleştirerek tek bir pdf haline getirebiliyoruz.

Sayfa Ekleme – Çıkarma:

Bir pdf’ e boş bir sayfa ekleyip o sayfayı isteğimiz doğrultusunda doldurabiliyoruz.

İşte bunun gibi bir editörün yapabileceği her şeyi Docsvault doküman yönetimi yazılımının pdf editörü sayesinde gerçekleştirebiliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
Kapalı
Kapalı