takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Docsvault

Doküman Yönetim Programı

Şirketinizin içerisinde gelen ve giden tüm verileri tek bir noktada kolaylıkla depolayabileceğiniz, isteğinize göre alık ya da haftalık olarak bu belgeleri arşivleyebileceğiniz doküman yönetim programı sayesinde maliyetlerinizi azaltabileceksiniz. Kullanımı oldukça kolay ve basit olan bu program şirketinizin iş akışını ve verimliliğini hızlandıracaktır.

Doküman yönetim sisteminden yararlanarak tüm belge ve verilerinizi arşivleyebilirsiniz. Arşivlediğiniz belgeleriniz arasında istediğiniz zaman konu başlığı ve belge içerikleri arasında arama yapabilir, istediğiniz belgelere anında ulaşabilirsiniz. İsterseniz arama sonuçlarınızı ilerleyen dönemlerde tekrar kullanabilmek üzere saklayabilirsiniz.

Belgelerinizi arşivlerken aynı zamanda güvenliklerini de sağlayabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz belgeler, belirli kişilerin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece şirketiniz için çok önemli olan belirli belgeleri sadece üst düzey çalışanlarınız görebilir ve değerli bilgilerinizin yabancı kişilerin eline geçmesini engellersiniz.

Doküman yönetimi yapabileceğiniz bu sistem, tüm belgelerinizin geçmişini tek bir tıklama ile görebilmeniz sağlar. Belge kim tarafından kime gönderilmiş, belgeyi kimler görüntülemiş ve belge üzerinde kimler hangi değişiklikleri yapmış, sistem tarafından bu bilgilerin hepsi otomatik olarak kaydedilmektedir.

Dünyanın neresinde olursanız olun yazılımın web arayüzü sayesinde şirketinizin veri deposunda bulunan belgelerinize istediğiniz zaman anında ulaşabilirsiniz. Böylece şirketinizin iş denetimini uzaktan da olsa gerçekleştirebilirsiniz.

Elektronik dokümantasyon sisteminden faydalanarak, şirketiniz içerisindeki iş verimliliğini ve akışı arttırabilir, maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz. Yazılımın kullanımı oldukça kolay ve basit izmir escort olduğu için herkes tarafından kısa sürede öğrenilebilir.

Review Overview

User Rating: 4.55 ( 1 votes)
Etiketler
Daha Fazla Göster

Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kapalı
Kapalı