takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mail Yedekleme Programı Özellikleri

Arşivleme

Mailstore Server IBM Lotus haricindeki tüm sunucu, istemci ve dosya sistemlerini destekler. Kullanıcıdan bağımsız arşivleme yapabilir ve arşiv aldıktan sonra dilediğiniz kadarını mailbox da tutabilir veya silebilirsiniz. MailStore e-postalar henüz muhattabına ulaşmadan arşivi alır. Dolayısıyla kişi e-postayı silmiş dahi olsa e-postası mailstore tarafından çoktan arşivlenmiş olur.

Veritabanı Özellikleri

Mailstore server dahili bir veri tabanı kullanır. Bu sayede arşiviniz oldukça güvenli ve yönetilebilir şekilde depolanır.Ayrıca arşivimizden bir bilgiye erişmek ya da geri dönmek istediğimizde bu işlemleri oldukça efektif şekilde gerçekleştirebiliriz.

E-postaları geri aktarma

Mailstore server ile aldığınız arşivi dilediğiniz sunucu, istemci ya da dosya sistemine geri aktarabilirsiniz.Bu özellik e-postalarınızın başına bir şey gelmesi halinde sıkça kullanılan bir özelliktir. Örneğin; bir .pst’yi Exchange Mailbox üzerine aktarabilirsiniz.Eğer isterseniz Exchange mailbox üzerinden alınan arşivi tekrar Exchange mailbox’a da aktarabilirsiniz.

Web Erişimi

E-posta arşivlerimize web browser yardımı ile kullanıcı adı ve parolamızı girerek rahatlıkla erişebiliriz.

Veri arşivleme HIZI

Sunuculardan saniyede 1850 mail arşivleme hızı ile DÜNYA LİDERİ.Bu hız IT departmanlarına önemli bir manevra alanı sağladığı gibi bir şirketin en çok ihtiyaç duyduğu zaman tasarrufunu da sağlamakta.

Detaylı arama

Yetkiniz doğrultusunda arşivlenen e-postalarınızın başlıklarında, içeriklerinde ve eklerinde çok hızlı arama yapabilirsiniz.
Yetkili bir kullanıcı şirkete ait tüm e-postalarda arama yapabilir ve bu yöntem şirket yöneticilerine önemli hız ve zaman kazandırır.

Şirketiniz için yasal güvenlik

E-posta, şirketlerde kendini standart iletişim aracı olarak kabul ettirdi ve neredeyse resmi evrak değeri kazandı. Birçok şirketin görevleri ve kritik bilgileri e-posta olarak saklanmaktadır.
Bir şirketteki e-postaların kesintisiz, verimli ve kullanışlı olması o şirkete gerek maddi ve gerekse prestij olarak önemli kazançlar sağladığı bilinen bir gerçektir.MailStore Server, her seviyedeki işletmelere, e-posta arşivleme ve yönetimiyle ilgili detaylı olanaklar sağlar. Bu sayede şirketlerde e-posta krizlerinin önüne geçer.

Veri kaybına karşı koruma

Önemli e-postalar virüsler, kullanıcı hataları ya da kötü niyetli şirket çalışanları tarafından silinme sonucunda kaybedilmiş olabilir. Örneğin, şirket adına gelen önemli bir teklif ya da bir uyarı silinerek kaybedilebilir. Bu tür veri kayıplarının, e-posta kullanıcılarına iletilmeden önce bir e-posta arşivleme çözümü ile tüm e-postaları arşivleyerek önleyebilirsiniz.

E-posta sunucularındaki iş yükünü kalıcı olarak azaltın

Microsoft Exchange Server gibi e-posta sunucuları genellikle hızla artan e-posta hacimlerine karşı iyi işleyemez. Bu durum, idari maliyetlerin, donanım ve yazılım maliyetlerinin önemli ölçüde artmasına sebep olur.
E-posta sunucularındaki iş yükünü önemli ölçüde azaltmak için, MailStore Server sizin belirleyeceğiniz kurallara bağlı olarak e-postalarınızı arşivler ve daha sonra kullanmış olduğunuz sunucunuzdan silebilir ( MailStore’a verebileceğiniz Örnek bir Kural: “12 aydan daha eski e-postaları arşivledikten sonra sil” ).MailStore tarafından arşivlendikten sonra silinen 12 aydan eski olan bu e-postalarınıza, Microsoft Outlook entegrasyonu, bir web tarayıcısı veya bir cep telefonu ile rahatlıkla erişebilirsiniz.

E-posta sunucularını kolay yedekleme

E-posta sunucularını yedekleme son derece maliyetli ve veri hacminin fazlalığı nedeniyle zaman alıcı. Genelde sunucuyu tam olarak yedeklemek için yeterli zaman olmaz. Ancak arşivlenmiş eski e-postaları silerek, yedeklenecek veri miktarını önemli ölçüde azaltabilirsiniz.
Ayrıca bir kullanıcı yeni bir e-postayı yedeklenmeden silerse, bu epostalar kalıcı olarak kaybolur ve onları artık kullanamazsınız. Bunun için MailStore Server gelen ve giden e-postaları kullanıcının kutusuna ulaşmadan önce arşivleyebilir.

Hasar durumunda e-postayı kurtarma

Bir kullanıcı silinen veya kaybolan e-postalara erişmek istediğinde, IT departmanı öncelikle bunu, yedeklenmiş kopyalardan yeniden çıkarmak zorundadır ve bu da hem masraflı hem de zaman alıcı bir süreçtir.
Ancak bu süreç MailStore Server sayesinde çok kolay bir hale gelir. Ürünümüzle, arşive doğrudan erişebilir ve epostalarınıza tek tıkla erişebilirsiniz. Hatta istediğiniz sunucu ya da istemciye geri gönderebilirsiniz.

Yüksek verimlilik

ir şirketin önemli bilgilerinin %75 inden fazlası e-posta olarak kaydedilir. Bu verilere etkin bir şekilde erişim ve bu verilerin tüm personel için her zaman kullanılabilir olması, verimliliğin artırılması ve rekabet avantajı kazanmak için önemli bir faktördür. E-posta arşivleme firmanızın e-posta kullanım potansiyelini en üst düzeye çıkaran, şimdi ve gelecekte kullanım için hazır tutan önemli bir araçtır.

Yerel e-postaları ve PST dosyalarını yedekleme

MailStore Server güvenliksiz PST dosyaları, e-posta istemcileri, veya harici posta kutuları (IMAP, POP3, Hosted Exchange) üzerinden dağıtılan e-postaları merkezi bir depoya arşivlemenize olanak sağlar. Bu işlem de dosyaları merkezi bir arşive yedeklemenizi ve bu arşiv üzerinden arama yapmanızı sağlar.

Dış sağlayıcılarından bağımsız

Birçok şirkette epostalar şirketin kontrolündeki yerel e-posta sunucularında değil, çevrimiçi servis sağlayıcıların sunucuları üzerinde saklanır. Bu da, şirketin yedekleme araçlarına ve gelecekte neler olacağı hakkında bu şirkete güvenmeniz gerektiği anlamına gelir.
MailStore Server ile dışarıdan yönetilen bu verileri kurum içine arşivleyerek, basit ve etkili bir yedekleme aracı sayesinde ekstra bir güvenlik düzeyi elde edebilirsiniz.

G Suite Nedir?

G Suite beş alanda diğer ürünlerden ayrılır. İşte bu nedenle araştırma firması Radicati, bulut işletme e-postası alanında G Suite’i lider olarak tanımlamıştır. Raporun özeti ilgili kaynaklarda bulunabilir.Bir bulut lideri. Google güvenilir bulut altyapısı alanında güvenilen bir ad ve bir sektör lideri olarak tanınır.Bulut için oluşturuldu. G Suite, BT bölümlerinin masaüstü bileşenlerinin bakımı için zaman ve para harcamalarını gerektirmeyecek şekilde tepeden tırnağa bulut tabanlı bir hizmet olarak tasarlanmıştır.Eksiksiz bir paket. Bu pakete Google Drive ile dosya depolama ve paylaşma, Google Dokümanlar ile gerçek zamanlı ortak çalışma gerçekleştirme, Hangouts ile video toplantılar ve Gmail ile profesyonel e-posta hizmeti dâhildir ve bunların hepsi fiyata dâhil edilmiştir.Tutarlılık ve kullanım kolaylığı. G Suite kullanıcıları farklı cihazlarda, işletim sistemlerinde ve tarayıcılarda aynı deneyimi yaşar ve hali hazırda birçok çalışan evlerinde Google ürünlerini kullanmaktadır.Çevrimdışı destek. Gmail, Takvim ve Google Dokümanlar kullanıcıların İnternet bağlantıları yokken içerik görüntülemelerine, düzenlemelerine ve oluşturmalarına olanak sağlar, yeniden bağlantı kurulduğunda bunlar otomatik olarak senkronize edilir.

MailStore G Suide Destekliyor!

 • MailStore tüm uyumluluk işlemleri ile G Suide destekler.
 • Tek Merkezden tüm Google hesaplarınız kontrol edin, arşivleyin.

Dışarıdan mail hizmeti alan firmalar için avantajlar;

 • Personel Outlook’ları çok daha hızlı çalışabilir.
 • Mailleriniz düzenli olarak yedeklenebilir.
 • Firma sahibi personel maillerini istediği zaman görebilir.
 • Personellerin mail silme sorunu engellenebilir.
 • Bilgisayarlar daki sorun nedeniyle artık mail kayıpları yaşanmayabilir.
 • Bilgisayarınız kaybolsa bile mailleriniz yeniden yüklenebilir.
 • Atıl PST dosyalarında anlık mail aranabilir.
 • Yüksek olan mail arşivinizin yönetilmesi kolaylaşabilir.
 • Tüm çalışanlarınız maillerine her yerden erişebilir.
 • Kullandığınız tüm mail hesaplarınız (kişisel) de dahil yedeklenebilir.

Exchange kullanan firmalar için avantajlar;

 • Şirketin tamamına ait ortak bir arşiv havuzu oluşturulabilir.
 • Hiç bir geri yükleme yapmaksızın arşive anında erişim sağlanabilir.
 • Kullanıcıdan bağımsız otomatik yedekleme işlemi yapılabilir.
 • Exchange Server boyutunuzu %60 oranında küçültebilir.
 • Sıkıştırmadan dolayı Exchange Sunucunuzun önemli ölçüde hız kazanabilir.
 • E-posta arşivinize web, client veya mobil kullanılarak her yerden erişilebilir.
 • Alınan arşivden e-posta bazında geri dönülebilir.
 • Exchange üzerindeki tüm mailboxları tek planlama ile düzenli arşivleyebilir.
 • Alınan arşivden e-posta veya mailbox bazında geri dönülebilir.
 • Herhangi bir Exchange Log kaydına ihtiyaç duymaksızın anında geri yüklenebilir.
 • E-postaların dosyalar olarak değil tek bir merkez ve veritabanı üzerinden düzenli olarak arşivlenmesi sağlanabilir.
 • E-postalar ikinci bir işleme ihtiyaç duymaksızın ilk anda istenilen konuma arşivlenebilir.
 • Bir kriz senaryosunda Mailstore ile alınan arşivi Exchange Sunucunuza geri gönderebilir.
Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kapalı
Kapalı