takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mailstore

BT Yöneticileri için E-Posta Arşivleme Neden Önemli?

BT Yöneticileri E-posta Arşivlemeyi Neden Önemsemelidir?

Bir e-posta arşivleme çözümünün bir şirket için birçok avantajı vardır. Ve kâr edecek olan sadece yöneticiler ve son kullanıcılar değil, BT yöneticileri de. Öyleyse, bir e-posta arşivleme çözümünün BT yöneticileri için belirli avantajları nelerdir?

Senaryo: BT Yöneticisi Bozuk, Şişirilmiş ve Dağınık PST Dosyaları Nedeniyle Kabuslar Görüyor

Yerel PST dosyalarının sunduğu zorlukları bildiğinizden eminiz . PST dosyaları, BT yöneticileri için sürekli olarak yüksek bir iş yükü oluşturur. Dosya biçimi hatalara meyillidir ve bu nedenle de risklidir . Dahası, bir kullanıcının cihazına yerel olarak kaydedilen PST dosyalarının yeniden bulunması çok zor olabilir. Bazı durumlarda, bu veri kaybına neden olabilir ve yasal sonuçları olabilir . E-posta saklama sürelerindeki yasal konum uluslararası aşamada değişiklik gösterebilirken, çoğu şirket e-posta saklama ve işleme konusunda bir tür uyumluluk gereksinimine tabidir. PST dosyaları normalde BT yöneticisinin kontrolü dışında olduğundan, dosya biçimi, uyumluluk gereksinimlerini uygulamak için uygun olmayan bir araçtır.

BT Yöneticisi için E-posta Arşivlemenin Avantajları

Profesyonel bir e-posta arşivleme çözümü, yukarıda tartışılan sorunların çözülmesine yardımcı olabilir. PST dosyalarını merkezi bir e-posta arşivinde depolayarak, son kullanıcılar e-postalarını hızla arayabilir ve bulabilir. Kaynakları yeniden tahsis edebildikleri ve diğer konulara odaklanabildikleri için bu, BT yöneticilerine günlük faaliyetlerinde büyük bir yardımcıdır. E-posta arşivlemenin başka faydaları da vardır:

E-posta Sunucularındaki İş Yükünü Azaltın
E-postalar, tam olarak arşivlendikleri anda e-posta sunucularından silinebilir, bu da sunucuların sorunsuz hale getirilebileceği ve fark edilir derecede daha hızlı çalışabileceği anlamına gelir. Bu aynı zamanda depolama alanı zayıf tutulduğundan e-posta sunucularının yedeklemelerini hızlandırmaya yardımcı olur ve BT yöneticisi için hem bakım sürelerini hem de depolama maliyetlerini azaltır.

Kullanıcılar için E-posta Geri Yükleme İşlemlerini Basitleştirin

Kullanıcılar, bir BT yöneticisinden ekstra yardıma ihtiyaç duymadan e-postaları arşivden posta kutularına kendileri geri yükleyebilir. Bu aynı zamanda e-postaları yedeklerken PST dosyalarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve iş açısından kritik e-postaların işlenmesi ve depolanması yönetici için çok daha kolay bir görev haline gelir.

Posta Kutusu Kotalarını Kaldırın
Sunucu tabanlı e-posta arşivleme, e-posta sunucusundaki veri hacminin sürekli olarak düşük bir seviyede tutulmasını sağlayarak posta kutusu kotalarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. BT yöneticilerinin artık yeterli depolama alanının kullanılabilirliği konusunda endişelenmesine gerek yok. Sonuç olarak, posta kutusu kotasıyla sınırlı tam bir gelen kutusu nedeniyle kullanıcıların e-postaları kaydetmek için yerel PST dosyaları oluşturma ihtiyacı artık mevcut değildir.

Günlük Tutarak Tam Bir Arşiv Sağlayın

Günlük tutma, tüm gelen, giden ve dahili e-posta trafiğini kaydetmeyi mümkün kılar. Gönderme ve alma sırasında, ilgili e-postanın bir kopyası özel bir günlük posta kutusunda saklanır. Bir e-posta arşivleme çözümü, kullanıcılar bunları silmeden veya kurcalamadan önce e-postaları günlük posta kutusundan arşive kopyalamayı mümkün kılar. Bu prosedür, kullanıcılar posta kutularından e-postaları silse bile arşivin bütünlüğünün korunmasını sağlama avantajına sahiptir. Lütfen unutmayın: Günlük kaydı, Exchange Server ve Office 365 için Microsoft tarafından sunulan bir özellik olsa da , diğer e-posta sunucuları “çoklu posta kutuları” veya “tümünü yakalama posta kutuları” olarak adlandırılan benzer işlevlere sahiptir.

MailStore Sunucusunun Ek Avantajları

Bizim MailStore Sunucu e-posta arşivleme çözüm önerileri ek işlevler ve her şeyden BT yöneticisine etkilemek kesindir ilişkili yararları hazinesi:

Arşivleme Basitleştirildi
MailStore Server, neredeyse tüm ilgili e-posta sistemlerini destekler. Sanal ortamlar için destekle birlikte mütevazı sistem gereksinimleri , arşivlemeyi daha da basit hale getirir. Yazılım Almanca ve İngilizcenin yanı sıra Çince, Felemenkçe, Fransızca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Rusça, Slovence, İspanyolca, Çekçe, Türkçe ve Macarca dillerinde de mevcuttur.

Kurulumu Hızlı ve Kolay
MailStore Sunucusu kurulumu, arşiv sisteminin kurulumunu, kullanıcı yönetimini ve yapılandırmasını kapsar. Çözüm, harici bir veritabanı olmasa bile herhangi bir Windows PC’ye hızlı bir şekilde kurulabilir. Kurulum tamamlandığı anda gerekli tüm bileşenler entegre edilir.

Üstün Teknik Destek
Nitelikli teknik destek ekibimiz tüm sorularınızı hızlı ve verimli bir şekilde yanıtlayabilir ve ayrıca ürünümüzü test ederken önceden planlama desteği sağlar.

Tam Çevrimiçi Belgeler
MailStore Sunucu yardım çözümüne ilişkin bütün teknik konular hakkında kapsamlı bilgi sağlar. Ayrıca, çok sayıda e-posta sistemi için MailStore Sunucusunun nasıl kurulacağını ayrıntılı olarak açıklayan uygulama kılavuzları da dahil olmak üzere yararlı kaynaklar bulabilirsiniz . Bireysel görevlerin yerine getirilmesi hakkında önemli bilgiler içeren makaleler, aynı zamanda başlamayı kolaylaştırır.

Son Derece Kararlı, Harika Performans ve Bakımı Kolay
60.000’den fazla küçük ve orta ölçekli işletme zaten MailStore Sunucusuna güveniyor ve uzun yıllar boyunca pazar testlerine ve çözümlerimizin kalitesinin iyileştirilmesine katkıda bulundu. MailStore, e-posta arşivleme çözümlerinde uzmanlaşarak, sürekli olarak yükseltilen yüksek performanslı, istikrarlı, az bakım gerektiren bir çözüm oluşturmayı başardı.
Merakınızı uyandırdıysak ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, neden web seminerlerimizden birine bir göz atmıyorsunuz veya MailStore Sunucusunu 30 günlük ücretsiz deneme sürümümüzde hemen şimdi denemiyorsunuz ? Bu blog gönderisini okumak sizin tarafınızda birçok yeni soruya yol açtıysa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bizim müşteri hizmetleri ve teknik destek size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Daha Fazla Göster

Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kapalı
Kapalı