takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mailstore

E-Posta Arşivlemeyle İlgili Genellikle Yanlış Anlaşılan 5 Bilgi

E-posta arşivlemeyle ilgili birçok efsane vardır. Kulağa iyi bir fikir gibi geliyor, ancak insanlar gerçekten buna ihtiyaç duyup duymadıklarından emin değiller. E-posta arşivleme, genellikle yanlış anlaşılan konulardan biridir. E-posta arşivlemeyle ilgili en yaygın beş yanlış anlama şunlardır:

1.Yanlış Anlama: Yedekleme, e-posta arşivlemeyle aynıdır.
2.Yanlış Anlama: E-posta arşivleme çok masraflıdır.
3.Yanlış Anlama: E-posta arşivleme ile e-postalarıma erişimi kaybedeceğim.
4.Yanlış Anlama: E-posta arşivleme klasör yapımı etkiler.
5.Yanlış Anlama: Office 365 zaten e-postalarımı arşivliyor.

E-posta Arşivlemeyle İlgili Genellikle Yanlış Anlaşılan 5 Bilgi

E-posta arşivlemeyle ilgili pek çok efsane vardır. Kulağa hoş bir fikir gibi geliyor ama insanlar buna ihtiyaç duyup duymadıklarından emin değiller. E-posta arşivleme, genellikle yanlış anlaşılan konulardan biridir. Bu nedenle, distribütörümüze Birleşik Krallık ve İrlanda için – Zen Software – e-posta arşivlemeyle ilgili beş yaygın yanılgı hakkında sorduk . Zen Software Satış ve Pazarlama Müdürü James Steel, müşterilerle konuşurken karşılaştığı ilk 5 yanılgısını bize verdi:

1.Yanlış Anlama: Yedekleme, e-posta arşivlemeyle aynıdır.
Doğrusu: Öyle değil! Yedekleme, verileri sınırlı bir süre için güvence altına almaktır ve normalde yalnızca bir yönetici tarafından erişilebilir. E-posta arşivleme, tam kopyaları sınırsız bir süre boyunca saklamaktadır ve herhangi bir kullanıcı tarafından geri alınabilir. Karma değerler ve şifrelemeler gibi önlemler, kurcalamaya karşı yasal olarak zorunlu koruma sağlar.

2.Yanlış Anlama: E-posta arşivleme çok masraflıdır.
Doğrusu: Birleşik Krallık işletmelerindeki modern çalışanlar, bir PC veya mobil cihaz üzerinde günde 3,5 saatten fazla zaman harcıyor. E-posta arşivleme sistemi içinde hızlı bir arama ile azaltılabilen on binlerce e-postaya göz atmak için çok zaman harcadılar. Ayrıca hiçbir e-postanın kaybolmamasını sağlayan büyük bir yasal tasarruf potansiyeli vardır. Bu, örneğin şikayetler veya sorunların geçmişten dakikalar içinde aranmasını mümkün kılar.

3.Yanlış Anlama: E-posta arşivleme ile e-postalarıma erişimi kaybedeceğim.
Doğrusu: Arşivleme, iletilerinizi dizine ekler, böylece bulmaları kolay olur. Tam bir kayıt alacaksınız ve ona birden fazla cihazdan erişebileceksiniz.

4.Yanlış Anlama: E-posta arşivleme klasör yapımı etkiler.
Doğrusu: Merak etmeyin! Klasör yapınız hiçbir yere gitmiyor. MailStore gibi bazı e-posta arşivleme araçları, size klasör yapınızı yansıtma olanağı sunar. Böylece çalışma şeklinizi değiştirmenize gerek kalmaz.

5.Yanlış Anlama: Office 365 zaten e-postalarımı arşivliyor.
Doğrusu: Office 365’in büyük başarısı bir sorundur, pazar lideri ve dolayısıyla siber suçlular için bir hedef ve bu daha da kötüye gidecek. Kuruluşların %77’sine 12 aylık bir süre boyunca kötü amaçlı yazılım sızdı. İşletmelerin %32’sinin önemli içeriğin silinmesini korumaya yönelik politikaları yok. Bir e-posta arşivleme sistemi kullandığınızdan emin olun, ancak sadece Office 365’e güvenmeyin.

Kaynak: https://www.mailstore.com/en/blog/2018/07/25/5-common-misconceptions-around-email-archiving

Daha Fazla Göster

Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kapalı
Kapalı