takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mailstore

MailStore ile Arşivlenmiş E-mailleri *.Pst Dosyasına Çevirmek

Merhabalar;

Mailstore üzerinden arşivlediğimiz bir e-mail hesabındaki postaları *.pst ye çevirmek istersek aşağıdaki adımları uygulayabiliriz.

ms-0-001

Geldiğimiz bölümde “Microsoft Outlook Pst Dosyası” seçilerek ilerliyoruz, bu sayede *.pst uzantılı bir dosyaya sahip olacağız.

ms-0-002

*.Pst dosyasına göndereceğim e-posta kutusunu seçiyorum.

ms-0-003

İleri seçeneği ile devam edelim, bize Mailstore ayarları için isim yazmamızı isteyecek, bir isim vererek tekrar ilerliyoruz.

ms-0-004

Mailstore son olarak *.pst dosyamızı saklayacağımız yeri bize soracaktır, bir lokasyon belirleyerek işlemi başlatalım.

ms-0-005

İşlem e-posta kutunuzun veri büyüklüğüne göre uzun ya da kısa sürecektir.

Not: Mailstore sunucusu üzerinde Microsoft Outlook programının (*.pst ile uyumlu versiyonunun) kurulu olması gerekmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kapalı
Kapalı