takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mailstore

MailStore ile Arşivlerinizin Sürekliliğini Kontrol Edin. “Mailstore SMTP Ayarı”

Mailstore Server” arşivleriniz alınırken bir hata ile karşılaşırsanız size bilgi verebilir.

Bunun için “Mailstore Server için içinde SMTP ayarlarını yapılandırmamız gerekmektedir.

“Mailstore sunucusu üzerinden “Mailstore” Client uygulamasını çalıştıralım.

Admin kullanıcısı ya da Admin yetkili bir kullanıcı ile giriş yapalım.

ms-0q-001

ms-0q-002

Mail sunucunuzun ayarlarını yaptıktan sonra “Uygula ve Test Et” ile tanımladığımız mail adresine bir test maili gönderip ayarlarımızın çalışıp çalışmadığını test edelim.

 

ms-0q-003

Ayarlarımızın doğru olduğunu teyit eden bir mail aldık.

Bundan sonra “Mailstrore” içinde aldığımız arşiv görevleri ve hatalı giden bir durum olduğu zaman “Mailstore” tarafından bilgilendirileceğiz.

Arşiv depoları ve uygulamanın sağlığını kontrol için SMTP ayarlarının yapılması “Mailstore” için büyük önem arz etmektedir, böylelikle bizim için çok önemli olan verilerimizin sağlıklı bir şekilde alınıp alınmadığı program içinde takip edilebilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
Kapalı
Kapalı