takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mailstore

MailStore Server Service Configuration.

MailStore ile ilgili bazı temel ayarlar MailStore Server Service Configuration ile yapılabilir. Ulaşmak için masaüstündeki simgeye tıklamanız yeterlidir.

mailstr0ee

Pencerenin altında MailStore servisinin durumu görülmektedir. Stop service butonu ile servisi durdurabilir, Restart Service butonu ile servis yeniden başlatılabilir.

GENERAL

Master Database -Aarşivlerin saklandığı yer belirlenebilir. Yeni dizin mutlaka boş olmalıdır. Mailstore oraya yeni bir master veritabanı oluşturacaktır.

Features -MailStore servera ulaşılacak komponentler aktif yada pasif yapılabilir. Bunlar;

  • MailStore Web Access /Outlook Add-In(http)
  • Mailstore Web Access / Outlook Add-In(HTTPS)
  • IMAP Server (Unencrypted/STARTTLS)
  • IMAP Server (SSL)

Komponentler IP adresses and Ports kısmından konfigüre edilebilir.

LockSmith-Eğer yanlışlıkla admin hesabı silinirse ya da şifresi kaybolursa Start LockSmith butonu sayesinde admin hesabı geri yüklenir.

IP ADDRESSES AND PORTS

Bileşenleri tek tek etkinleştirip devre dışı bırakmanın yanı sıra IP adresi ve port numarası da belirtebilirsiniz.

IP Adress: Bileşenler bağlantılarını IP adreslerinden alırlar bu nedenle tüm MailStore bileşenlerini tüm mail adreslerine birleştirmek önerilir.

Port: Bileşen bağlantıları aldığı anda TCP bağlantı noktası belirtir.

EVENT VİEWER

MailStore Server’ın başlama ve bitiş zamanları saklanır.Eğer bir hata oluşmuş ise ilgili kaydın üzerine tıklanarak daha detaylı bilgi alınabilir.

DEBUG LOG

Debug logu aktif hale getirmek Mailstore Server çalışırken herhangi bir hata olursa bunu izleyebileceğimiz log dosyalarının oluşmasını sağlar.

Daha Fazla Göster

Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
Kapalı
Kapalı