takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Safetica

Şirketinizde Neler Olup Bitiyor?

Şirket yöneticileri artık çalışanlarını klasik yöntemler ile değil elektronik ortamda takip etmeyi tercih ediyorlar. Bu şekilde bir takip sistemi sayesinde çalışanların neler ile uğraştığını görüntüleyebileceğiniz gibi şirketinizin ve şirket verilerinizin güvenliğini de sağlamış olacaksınız. Tüm bunları SecureTower sayesinde kolaylıkla halledebilirsiniz. Bu tip programlar yöneticiler için gözetleme kulesi görevini görüyor.

Peki nedir bu Secure Tower? Daha genel anlamından bahsedecek olursak Network Trafik İzleme olarak da adlandırabiliriz. Aklınıza bir donanım çözümü gelmeleli. Bu tam anlamıyla bir yazılım uygulamasıdır. Sadece bazı ekstra durumlarda router gibi ek cihazlara gereksinim duyulabiliyor olsa da temel anlamda sadece yazılım şeklinde kolayca yüklenebiliyor ve de çalışabiliyor.

Network Trafik İzleme yazılımına sahip olmak istiyorsanız şirket ağınızdaki sunucu bilgisayarların işletim sistemlerinin Windows olması gerekiyor. Ancak bağlantı noktaları oluşturulduktan sonra ağa bağlı diğer bilgisayarların işletim sistemlerinin ne olduğu izleme işlemine herhangi bir etki yapmıyor. Sadece serverların işletim sistemlerinin Windows olması yeterli.

Kullanım alanı olarak en fazla şirket ve işletmelerde yapılan posta trafiğinin kontrolü için SecureTower kullanılıyor. Şirket ağına bağlı tüm bilgisayarlardan gönderilen ya da alınan e-postalar yönetici olarak tanımlanan bilgisayar ve kullanıcı tarafından güncel olarak görüntülenebiliyor. Bu hem personelin kontrolü hem de şirkete ait verilerin ve dosyaların dışarı çıkmasını engellemek açısından şirket sahiplerinin en çok tercih sebebi oluyor.

Review Overview

User Rating: 4.75 ( 1 votes)
Etiketler
Daha Fazla Göster

Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kapalı
Kapalı