takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Safetica

Şirketinizin Ağ Trafiğini Kontrol Altına Alın

SecureTower ağ trafiği izleme uygulaması sayesinde şirketinizde sizden habersiz hiçbir olay gelişmesin. Bunun yanında şirketinize ait tüm verilerin ve belgelerin de güvende olduğundan emin olun. Şirket çalışanlarınız da izlendiklerinin farkında olurlar ise performanslarının yükseleceğinden emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yazılımı satın alıp uygulamayı kullanmaya başlamak.

Network Trafik izleme sayesinde tüm personelinizin mail trafiği de kontrolünüz altında olacak. Şirket ağındaki tüm bilgisayarlar bu izlema ağına da dahil olacak. Bunun yanında kişisel bilgilerinizin korunma garantisi de var. Bunu yönetici kimliği ile kurulum aşamasında ayarlamalı, kendi isteğiniz doğrultusunda çalışma durumuna şekil vermelisiniz.

Network Trafik İzleme mekanizması bir gizli kamera mantığına benzese de daha farklı bir çalışma tarzına sahiptir. Olup bitenleri öğrenmek için sadece sisteme girip kontroller yapmanız gerekmez. Vereceğiniz talimatlar ile istediğiniz bilgilerin arşivlemesini yapabilirsiniz. Ya da belirleyeceğiniz kilit noktaların trafik yürürken tespit edilmesi durumunda farklı bir yol izlenmesi talimatı da verebilirsiniz.

Tüm bu kontrol mekanizmasına ek olarak SecureTower uygulaması sayesinde sistemdeki ağda bulunan tüm bilgisayarların erişmesini istemediğiniz sayfaları da engelleyebilirsiniz. Bu hem çalışan kontrolü hem de sisteme zarar verebilecek tehlikelerin uzaklaştırılması açısından avantajlı olacaktır. Belirli bazı noktalarda işlemlerin durdurulması, filtrelemelerin yapılması, maillerin kontrolü ve kaydı gibi birçok işlem ve kısıtlama sadece yönetici bilgisayarın kontrolü altında olacak.

Review Overview

User Rating: Be the first one !
Etiketler
Daha Fazla Göster

Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kapalı
Kapalı