takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

BackupAssist - Windows Yedekleme Programı Özellikleri

Merkezi izleme

Tek bir merkezi konumdan birden fazla işi ve birden fazla yüklemeyi izleyebilir ve yedekleme durumunu denetlemek için her gün eposta alırsınız.

Olağanüstü durum kurtarma

RecoverAssist Windows Kurtarma Ortamı ile oluşturulan ve kurtarılamaz olduğu düşünülen farklı donanımlar üzerindeki verileri de kurtarmanızı sağlar.

Microsoft Hyper-V yedekleme

BackupAssist, Microsoft Hyper-V yedekleme için tek, basit, ve güçlü bir yöntem sunar.

İnternetten yedekleme

Güçlü e-posta raporlama ve VSS desteği ile Rsync, Windows tabanlı bir uygulamada dünyanın en yaygın kullanılan uzaktan yedekleme protokolünden yararlanmanızı sağlar.

Dosya çoğaltma

BackupAssist Dosya Çoğaltma Motoru minimum maliyetle yedekleme ve yüzlerce günlük yedekleme geçmişi ile size tamamen yeni, esnek ve çok yönlü bir yedekleme sunar.

Windows NT yedekleme

BackupAssist hem disk tabanlı hem de bant sürücülü donanım aygıtlarına yedekleme için Microsoft Windows Yedekleme Programı (NTBackup) ile dahili entegrasyonunu içerir.

SQL Server yedekleme

BackupAssist’in SQL yedekleme motoru günlük veya sürekli (15 dakikada bir) olarak veritabanlarının bir kısmını veya sunucunun tamamını yedeklemenizi sağlar.

Exchange Server yedekleme

Exchange bilgi deposu veritabanının yedeğini alarak ortak klasörleri de dahil olmak üzere tüm Microsoft Exchange Server’ı tam olarak geri yükleyebilirsiniz

Donanım desteği

Kurulum işlemi aygıta ait sorunlarla uğraşmadan yalnızca basit tıklamalarla gerçekleşir.

Çalışan dosyaların yedeklenmesi

BackupAssist aynı zamanda bir açık dosya yöneticisi kullanarak çalışır durumdaki dosyalarınızın yedeklenmesini sağlar.

Basit yedekleme

BackupAssist, yedekleme konusunda uzman olmanıza gerek olmadan kolayca yedekleme yapmanızı sağlar.

Geri yükleme Konsolu

BackupAssist Geri Yükleme Konsolu geri yüklenecek dosya ve klasörleri seçmenizi kolaylaştırır. Bir bakışta hangi gün yedekleme olduğunu görebilirsiniz

Bildirimler ve raporlar

Elle müdahale gerekli olduğunda – Yapılması gerekenleri açık ve net bir şekilde talimat verebilirsiniz. Sizi bilgilendiren net raporlar oluşturur ve sizi sorunlar oluşmadan önce bildirimlerle uyarır.

Yedekleme stratejisi

BackupAssist ihtiyaçlarınıza ve çeşitli kullanım senaryolarınıza göre kolay ve eksiksiz bir yedekleme stratejisi belirlemenizi sağlar.

Windows Server yedekleme

BackupAssist Windows Server yedekleme yazılımı ile iş süresini azaltabilir ve kritik bilgilerin sanal ve fiziksel sistemlerde korunmasını ve saniyeler içinde geri yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Zip olarak yedekleme

VSS, NTFS veri akışı ve özelliklerini desteklemenin yanı sıra USB HDD, NAS ve USB Flash stickler gibi birçok donanım aygıtlarını da destekler.

Windows Server Yedekleme

BackupAssist her ölçekteki işletmeler için tasarlanmış güvenilir windows server yedekleme yazılımıdır. BackupAssist ile windows server yedeği alabildiğiniz gibi windows 7, windows 8 vb. işletim sistemlerininde full imajını alabilirsiniz.

 • Tam sunucu kurtarma özelliği için mükemmel bir koruma
 • Donanım bağımsız geri yükleme
 • Hızlı diferansiyel yedekleme
 • Tam ve kapsamlı raporlama
 • Merkezi yönetim konsolu
 • Microsoft Windows Server 2008 R2 üzerinde sistem durumu yedeği

SQL Server Yedekleme

BackupAssist’ in SQL server yedekleme motoru günlük veya sürekli (15 dakikada bir) olarak veritabanlarının bir kısmını veya sunucunun tamamını yedeklemenizi sağlar.BackupAssist’ in geri yükleme sihirbazı ile veri kurtarmak oldukça basittir ve SQL Server üzerindeki uygulamalarınıza tam koruma sağlar.

 • Yerel ağdaki tüm SQL sunucularınızın yedeğini tek bir lisans ile alabilirsiniz
 • Tam ve arttırımlı yedek alabilirsiniz.
 • SQL sunucunuz çalışırken yedek alabilirsiniz.
 • Veritabanlarını belirli bir zamanda geri yüklemek için özel yedekleme planı oluşturabilirsiniz.
 • Geri Yükleme yardımcısını kullanarak bütün SQL sunucusunu veya veritabanlarını tek tek geri yükleyebilirsiniz.

Exchange Server Yedekleme

BackupAssist Exchange Mailbox Eklentisi ile ortak klasörleri de dahil olmak üzere tüm Exchange Server yedeğini alabilirsiniz.

Bu sayede bireysel veya grup e-postaları, takvimleri, görevleri, notları, rehberi, ve tüm posta kutularını basit ve hızlı bir şekilde yedeklemenizi sağlar.

 • Exchange 2003, 2007, 2010 ve 2013′ ü destekler
 • Exchange Server çalışırken yedekleyebilirsiniz
 • Tek bir görev ile hem Exchange veritanabını hemde dilediğiniz e-posta kutularını yedekleyebilirsiniz
 • Posta kutularını yada dilediğiniz e-postaları, kişileri, notları, görevleri ve takvimi geri yükleyebilirsiniz
 • 32 ve 64 bit makinelere yüklenebilir
 • Microsoft Outlook gerekli değildir
 • Windows Server 2012, 2008, 2003 ve SBS 2011, 2008 ve 2003′ ü destekler

 

Hyper-V Yedekleme

Şimdiye kadar, Microsoft HyperV yedekleme hep kafa karışıklığına ve hayal kırıklığına neden oldu. Birçok kurtarma senaryosu var ve tek bir yüklemeyle hepsini kapsamak mümkün değildi.

Neyse ki, BackupAssist Hyper-V çözümü bu karmaşık sorunun basit bir cevabı olacak şekilde tasarlanmıştır. BackupAssist, Microsoft Hyper-V yedekleme için tek, basit, ve güçlü bir yöntem sunarak tüm bu karışıklıkları yok eder. Ve hepsinden önemlisi, tüm kurtarma senaryolarını kapsar.

BackupAssist granüler geri yükleme teknolojisi, ana makinenin görüntü yedeklemesi için yalnızca bir Sanal Sabit Disk oluşturmanızı ve bunu herhangi bir misafir makineden dosya ve belge almak için kullanmanızı sağlayarak Hyper-V yedeklemesini kolaylaştırır.

BackupAssist VM Granüler Geri Yükleme Konsolu Eklentisi Hyper-V yedekleme ve geri yüklemenin tüm işlemlerini inanılmaz derecede basit bir şekilde yapar. Zaman, disk alanı ve para kazandıracak bir çözümdür.
BackupAssist ayrıca Cluster Shared Volume (CSV) kullanarak Microsoft Hyper-V host yedeklemek için yedekleme işlemlerini yapılandırmanızı sağlar. Kullanılabilir dört yedekleme motoru arasında seçim yapabilirsiniz: Dosya çoğaltma, Rsync, Zip ve İmaj(bir hazırlama diski ile).

 • Anında yedekleme: Yedekleme esnasında ana makinenizi veya misafir makineyi kapatmaya gerek yoktur
 • Tek adımda yedekleme: Ana ve misafir makineyı ayrı yedeklemenize gerek yoktur
 • Aynı anda sınırsız misafir makine yedekleme: Ekstra lisans ücretine gerek olmaz
 • Hyper-V Cluster Shared Volumes(CSV) desteği
 • Kullanımı kolay sihirbazlarla 2 adımda geri yükleme
Başa dön tuşu

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kapalı
Kapalı