Çarşamba , 27 Ekim 2021
Ana Sayfa > Iperius > Iperius Remote Uzaktan Masaüstü Programı
Safetica

Iperius Remote Uzaktan Masaüstü Programı

https://www.iperiusremote.com/index.aspx

AS IF YOU WERE HERE – Sanki Buradasınız gibi…

Uzaktan Kontrol

İnternet’e bağlı herhangi bir bilgisayara basit ve hızlı bir şekilde bağlanın.

Sanki siz orada gibi çalışın, dosyaları aktarın, sohbetten faydalanın. Uzak Masaüstü’nü tamamlayın.

Destek ve Konferans

Müşterileriniz için uzaktan destek, evden çalışma, dosya aktarma veya ekranınızı sınırsız sayıda kullanıcıyla birlikte sunum ve toplantılar için paylaşmak için Iperius Remote’u kullanın.

Katılımsız Erişim

Iperius Remote’ı katılımsız erişim için bir hizmet olarak kurun. Müşterilerinizin bilgisayarlarının bir listesini tutabilir ve onlarla bağlantı kurarak istediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

Tamamlama ve Geliştirme

Iperius Remote ekibinin üyeleri ve 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Yazılım şirketimiz, her zaman müşterilerimize güvenilirlik ve güvenlik açısından en üst düzeyde ürünler sunmak için çalışmaktadır.

130’dan fazla ülkede satılan verilerin yedeklenmesi ve korunması için bir yazılım uygulaması olan Iperius Backup’la aynı yaratıcılardan.

Iperius Remote’u şimdi deneyin!

Özellikler:

Iperius Remote – Basit, Hızlı ve Eksiksiz Uzak Masaüstü

Iperius Remote, herhangi bir Windows bilgisayarına veya sunucusuna uzaktan bağlanmak için hafif ve çok yönlü bir yazılımdır. Güvenlik duvarı kurulumu veya yapılandırması gerekli değildir, dosya aktarımı, birden çok oturum, katılımsız uzaktan oturum açma, sunumlar ve ekran paylaşımı. Kullanımı, güvenliği, güvenilirliği ve rakipsiz bir maliyetle uzaktan yönetim programı.

Son Derece Kolay

Iperius Remote, uzaktaki bir bilgisayara bağlanmak, müşterilerinize yardımcı olmak, evden çalışmak veya sunumlar ve toplantılar için ekranınızı paylaşmanın en hızlı yoludur. Hiçbir yapılandırmaya gereksinim duymaz.

Iperius derhal çalışır. Yöneticinin veya güvenlik duvarının kurulumu veya yapılandırılması gerekmez. Özel bir proxy ayarlayabilirsiniz. Bağlantı hızlıdır ve derhal faaliyete geçer.

Gelişmiş Güvenlik

Iperius Remote, HTTPS protokolünü (SSL) kullanarak korumalı modda bağlanır. Değiştirilen bilgileri ve yapılandırmayı şifrelemek için gelişmiş önlemleri alır.

Bağlanan Müşterilerin Yönetimi

Kendi hesabınızı kullanarak uygun bir pencere, bağlı tüm bilgisayarların bir listesini görmenizi ve bu nedenle size destek sağlayabileceğiniz uzaktaki bilgisayarlar için hızlıca erişilebilir bir müşteri listesini elde etmenizi sağlar.

Dosya Transferi

Iperius Remote ile dosyalarınızı bağlantınızın her iki yönde de aktarabilirsiniz. Dosyaları bağladığınız bilgisayara gönderebilir veya dosyaları son derece hızlı ve basit bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Çok Kullanıcılı Sohbet

Iperius, bağlı olduğunuz kullanıcılar ile aynı bilgisayara bağlı diğer operatörler ile birden çok kullanıcının hızlı bir şekilde iletişim kurmasını sağlayan basit bir sohbet özelliğiyle iletişim kurmanıza olanak tanır.

Birden fazla Bağlantı

Farklı operatöre sorunsuzca bağlanabilen birçok operatör, farklı müşterilere hizmet sunmak için bireysel operatörler aynı anda birden fazla bilgisayara bağlanabilirler.

Sunumlar ve Ekran Paylaşımı

Aynı bilgisayara birden fazla bağlantı yapılmasına olanak tanıyan özellik sayesinde, ekranınızı (uzaktan destek olmadan) paylaşabilir ve daha sonra sunum veya eğitim semineri yapabilirsiniz.

Otomatik / Katılımsız Erişim

Iperius, bir Windows servisi olarak kurulabilir ve bu nedenle, uzakta kullanıcı bilgisayar başında olmasa bile, günün 24 saati bağlantılar için her zaman etkin olabilir. İstediğiniz zaman bağlanabildiğiniz uzak sunuculara erişmek için idealdir.

Uluslararası

Iperius Remote birçok dilde mevcuttur ve dünya çapında dağıtılır. Ayrıca Iperius ürün paketinin bir parçasıdır ve Iperius yedeklemesi, 130 ülkede satılan bir veri koruma yazılımı ve ayrıca ücretsiz bir sürüm olarak bulunmaktadır.

Kısaca bazı temel özellikler

 • Tamamen taşınabilir yazılım: kurulum gerektirmez.
 • Güvenlik duvarı yapılandırması gerekli değildir.
 • Her iki yönde de çoklu ve hızlı dosya aktarımı
 • Yerel ağda ultra hızlı dosya transferi.
 • Entegre sohbet. (çok kullanıcılı)
 • Katılımsız bağlantılar için Windows hizmeti olarak kurulabilir.
 • Aynı bilgisayara birden fazla bağlantı yapılmasına izin verilir. (sunumlar için de yararlıdır)
 • Operatör aynı anda birden fazla bilgisayara bağlanabilir ve uzaktaki masaüstlerini ayrı pencerelerde görebilir.
 • Operatörler ayrıca MAC ve Linux makinelerinden bağlanabilir (WINE, Parallel, PlayOnMac, PlayOnLinux gibi araçları kullanarak).
 • Çift güvenlik önlemleri: entegre şifreleme ve HTTPS (SSL)
 • Her bir uzak istemci için özel şifreler belirleme imkanı.
 • Çoklu monitör desteklenir.
 • Tam ekran modu destekleniyor
 • Vekil sunucu yapılandırmasına izin verilir.
 • Masaüstünü, bilgisayarın denetimini ele geçirmesine izin vermeden uzaktaki kullanıcılarla paylaşma imkanı. (sunumlar için yararlıdır)
 • Bağlanan tüm istemcilerin listesi.
 • Bağlantı geçmişi ile bağlantı süresi.
 • Otomatik güncelleme (ayrıca uzak bilgisayarlar için)

İşlerim Sistemleri

Windows OS (XP, Vista, 7, 8, Server 2003/2008, Server 2012, Windows 10 ve Server 2016 / 32-64 bit) ile uyumlu.

Yeni Makale

ISL Online ile uzak kullanıcının masa üstüne bağlanmak.

Download Linki: http://www.islonline.com/downloads/ ISL Light Desk uygulamasını çalıştırıyoruz. Açılan ekranımızda “get code” ile bir anahtar …