Çarşamba , 27 Ekim 2021
Ana Sayfa > MAKALELER > Actfax > Faks Yazılımı Sayesinde Elektronik Gönderi ve Alımların Tadını Çıkarın
Safetica

Faks Yazılımı Sayesinde Elektronik Gönderi ve Alımların Tadını Çıkarın

Ülkemizde uzun yıllar boyunca en aktif belge gönderim aracı olan fak makineleri, her ne kadar dijital sistemler üzerinde ağırlık kurulmuş olsa da halen yoğun biçimde kullanılmaktadır. Özellikle internetin genel kullanım oranına sahip olmadığı ufak belde ve köylerdeki belge transferleri halen bu yöntem ile gerçekleşmektedir. Bu durum her ne kadar yöre içinde bir sorun çıkarmasa da, söz konusu belge veya yazışmalar, ağırlıklı olarak dijital kulvarda çalışmalarını sürdüren firmalara geldiğinde yoğunluk ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu tarz sorunların önlenebilmesi için gelişmiş elektronik faks programları kullanılarak, fiziksel gönderilerin otomatik biçimde dijital alana aktarımı mümkün kılınmaktadır.

Actfax, bu bağlamda en çok tercih edilen profesyonel yazılım olarak nitelendirilmektedir. Ülkemiz ve dünyada sayısız firmanın uzun süredir kullanmakta olduğu faks programı, basit kullanım şekli ve anlaşılabilir menüleri ile personellerden yöneticilere kadar tüm çalışanların rahatlıkla kullanabilmesi için dizayn edilmiştir.

Uzman faks yazılımı sayesinde arzu edilen belgeler kişilerin bilgisayarlar veya mobil cihazlarına iletilerek hızlı ve etkili haberleşme imkânı elde edilmektedir. Bu durum özellikle yöneticilerin büro veya ofis dışında olduğu durumlarda gelişme ve haberlerden geri kalmaması için büyük önem taşımaktadır.

Yazılım faks gönderme ve alma üzerine yoğunlaşsa da aynı zamanda belgelerin arşivlenme ve kategorilere ayrılması görevini de üstlenerek, mevcut belgelere gelecek zamanlarda da rahatlıkla ulaşılabilmesini sağlamaktadır.

Yeni Makale

BT Yöneticileri Neden E-posta Arşivleme Konusunda Dikkat Etmeli?

E-posta Arşivleme