Perşembe , 21 Ekim 2021
Ana Sayfa > MAKALELER > Efficy xCRM > Efficy, işletmenizin rolü ne olursa olsun performans seviyenizi artırır.
Safetica

Efficy, işletmenizin rolü ne olursa olsun performans seviyenizi artırır.

Satış

Detaylı müşteri verisine, gelişmiş hedef müşteri bilgisine ve satis kanalınızın güncel görünümüne ulaşın. Mesajınızı, dokümanınızı ve tekliflerinizi her bir müşteri ihtiyacına hitap eden en uygun hale getirmek için kişiselleştirilmiş merkezi teklif şablonu kitaplığını kullanın. Sözleşmelerinizin, ihale ve fiyat tekliflerinizin gözden geçirme ve onay süreçlerini kolaylaştırın. Sonuç? Yönetim iş yükü minimum düzeye iner ve ciro getiren müşteri temas aktiviteleri için daha fazla zamanınız kalır.

Pazarlama

Efficy’s merkezi veri havuzu hedef müşteri/müşteri işlemleri ve satın alma davranışlarını anlamanızı kolaylaştırır. Müşteri ihtiyaçlarını hızlıca sezebilir, ilgili hedefe yöneik teklifler sunabilir ve müşteri deneyimini geliştirebilirsiniz. Yazılım, kampanya ve e-mail yönetimi, hedef müşteri raporlama ve analizini de içeren tüm pazarlama sürecini otomatize eder. Bu sayede satis kanalında büyüyebilir, müşteri adayı kazanım oranlarınızı yükseltebilir ve satis aktivitelerinizin karlılığını artırabilirsiniz.

 

IT

Efficy CRM IT kontrolü ve kullanıcı esnekliğini dengeler. Platform standartlarla uyumludur ve alt yapınıza kolayca entegre olur – geniş bir mobil teknoloji çeşitliliği de dahil olmak üzere. Firmalara, yerinde sistem entegrasyonunun yanında hosted ya da bulut tabanlı hizmetler de dahil olacak şekilde farklı konumlandırma seçenekleri sunar. IT içerisindeki karmaşıklığı azaltarak ve iç süreçleri basitleştirerek size mümkün olduğunca hızlı bir şekilde hazır hale getirmeye odaklanıyoruz.

CEO

Efficy firmanızın en önemli varlıklarını güçlendirir: Müşteri tabanı. Uyum kolaylıkları çalışanlarınızı stratejiniz doğrultusunda yönlendirmenize yardımcı olur. Analizler firmanızda neler olduğu ve hangi süreçlerin geliştirilebileceği konusunda size bilgi verir. Dahası çözüm, sürekli gelişen profesyonel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kişiselleştirilebilir.