Cuma , 23 Şubat 2024
Ana Sayfa > MAKALELER > Actfax > Actfax ile Tüm Fakslarınızı Elektronik Ortamda Görüntüleyin
Safetica

Actfax ile Tüm Fakslarınızı Elektronik Ortamda Görüntüleyin

Günümüzde firmalar arası haberleşmede genellikle elektronik posta yöntemlerine ağırlık verilse de geleneksel yöntem olan fakslar da halen düzenli biçimde kullanılmaktadır. Bu durumda belgelerin fiziksel olarak saklanması yerine elektronik ortamda tutulması kısa ve uzun vadede pek çok avantajın elde edilebilmesini sağlayacaktır. Actfax programı ile birlikte tüm faks yazışmaları otomatik olarak dijital ortama aktarılmakta ve böylece gerek depolama gerekse gönderim açısından büyük kolaylık sağlanmaktadır.

Elektronik faksın sağladığı avantaj yalnızca gönderim ve alımla sınırlı kalmamaktadır. Zaman ayarlı toplu gönderimlerin yapılması, belgelerin gün, hafta veya aylara bölerek düzenli biçimde arşivlenebilmesi, PDF ve TXT dosyalarınızın otomatik olarak fakslanabilmesi ve mutabakat gönderimlerinin kısa zaman zarfında yapılabilmesi gibi yenilikler de bu üstün yazılım sayesinde mümkün olabilmektedir.

Genel olarak sektörde kullanılan pek çok faks programı bulunsa da, sağladığı gelişmiş imkânlar, basit ara yüz ve uzun kullanım ömrü sebebi ile bu yazılım benzerlerinden ayrılarak ilgi toplamaktadır. Faks yazılımı çeşitleri arasında incelendiğinde bu denli talep ve takdir gören bir ürünün gelecekte de sorunsuz biçimde kullanılmaya devam edileceği açıkça görülebilmektedir.

Faks alma ve faks gönderme konusunda şirket personeli ve yöneticilerinin rahatlıkla faydalanabileceği program sıkça yayınlanan güncellemeler ile her geçen gün daha efektif bile hale dönüşmekte ve bu da kullanıcı nezdinde duyulan memnuniyet düzeyini arttırmaktadır.

Yeni Makale

Netsim ile ActiveFax Entegrasyonu

Netsim Ofisnet ile ActiveFax Server Elektronik Faks Sistemi Entegrasyonu ile muhasebe biriminin her ayın 25’inde …